powrót do katalogu
Vive la France! Vive l'Accordeon! Collection

Różni artyści

Vive la France! Vive l'Accordeon! Collection

Data premiery: 2012-04-12
Numer katalogowy: Vive la France! Vive

Vive la France! Vive l’Accordeon! Collection (Box 6CD) - kolekcja ukazująca najbardziej znane melodie francuskie w interpretacjach na akordeon, w stricte francuskim klimacie.

90 najpiękniejszych tematów dedykowanych fanom brzmienia, które można usłyszeć spacerując paryską uliczką, gdzie zapach kawy miesza się z nieodłącznym aromatem świeżego croissante… X
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

imię i nazwisko*:

email*:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych   wiecejzgodnie z ustawą (Dz. U. 2002.101.926 z późn. zmianami) z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, oraz oświadczam, że dane osobowe w rozumieniu wyżej wymienionej Ustawy przekazuję dobrowolnie. Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, następuje przez: Magnetic Records Witold Karolak z siedzibą przy ul. Włodarzewskiej 69, 02-384 Warszawa (właściciela i operatora portalu www.magneticrecords.pl) oraz przez podmioty, którym Magnetic Records Witold Karolak może udostępnić opisane powyżej dane celem realizacji procesu wysyłki informacji drogą e-mail. Przyjmuję też do wiadomości, że mam prawo wglądu oraz poprawiania swoich danych. Oświadczam jednocześnie, że zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Magnetic Records, w tym też celu przekazuję swój adres poczty elektronicznej. W razie braku zgody na przetwarzanie danych osobowych zapisanie się do newslettera nie jest możliwe.
Content