powrót do katalogu
Z Miłością Dla Dziecka

Różni artyści

Z Miłością Dla Dziecka

Data premiery: 2014-01-31
Numer katalogowy: PNCD BOX 0014 A/C

Z Miłością dla dziecka (Box 3CD) - to wydawnictwo adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym, zawierające trzy płyty: CD1 - Kołysanki Motylkowe - zbiór kołysanek znanych i lubianych, CD2 -  Wyliczanki i skakanki - wybór piosenek do gier i zabaw, CD3 - Dj Miki Party - kompilacja dziecięcych przebojów doskonała na kinder bale. W eleganckim pudełku znajdziemy również książeczkę do kolorowania dla milusińskich z bohaterami piosenek.

CD1 - Kołysanki Motylkowe - zbiór kołysanek znanych i lubianych przez milusińskich i ich rodziców.To melodie które nuciły nam mamy i babcie. Wśród nich: Aaa kotki dwa, Siwa chmurka, Małe pieski dwa, Idzie niebo ciemna nocą, Kołysanka dla okruszka, Usypianka. Płyta doskonała na wspólne wieczorne zasypianie i kolorowe sny każdego malucha. Kołysanki śpiewa Małgorzata Kosik.

CD2 - Wyliczanki i Skakanki - zawiera piosenki z dedykacją dla wspólnych zabaw, gier ruchowych i słownych. Znajdziemy na niej m.in.: Jadą misie, My jesteśmy krasnoludki, Jagódki, Koła autobusu, Mydło lubi zabawę, Kotek Psotek, Boogie woogie. Piosenki śpiewa Małgorzata Kosik

CD3 - Dj Miki Party - to kompilacja przebojów dziecięcych idealna na dziecięce imprezy. Płyta  zachęca do wspólnej zabawy i tańca. Na albumie znajdziemy takie piosenki jak: Witaminki, Mydło lubi zabawe, Dubi Dubi, Kaczuszki, Mamo Mamo, Fantazja, Cztery słonie. Śpiewają: DJ MIKI, Pan TIK TAK oraz dziecięcy zespół FASOLKIX
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

imię i nazwisko*:

email*:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych   wiecejzgodnie z ustawą (Dz. U. 2002.101.926 z późn. zmianami) z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, oraz oświadczam, że dane osobowe w rozumieniu wyżej wymienionej Ustawy przekazuję dobrowolnie. Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, następuje przez: Magnetic Records Witold Karolak z siedzibą przy ul. Włodarzewskiej 69, 02-384 Warszawa (właściciela i operatora portalu www.magneticrecords.pl) oraz przez podmioty, którym Magnetic Records Witold Karolak może udostępnić opisane powyżej dane celem realizacji procesu wysyłki informacji drogą e-mail. Przyjmuję też do wiadomości, że mam prawo wglądu oraz poprawiania swoich danych. Oświadczam jednocześnie, że zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Magnetic Records, w tym też celu przekazuję swój adres poczty elektronicznej. W razie braku zgody na przetwarzanie danych osobowych zapisanie się do newslettera nie jest możliwe.
Content