01
02
03
04
05
06


Loenard Cohen inspirujący

Loenard Cohen inspirujący
WIĘCEJ

Drodzy nasi, tym razem prezentujemy Wam wydawnictwo dedykowane miłośnikom kanady­jskiego poety, którego twórczość nieustannie inspiruje kolejne pokolenia artystów.

Fantastyczna porcja muzyki filmowej

Fantastyczna porcja muzyki filmowej
WIĘCEJ

Połowa grudnia to fantastyczny czas dla miłośników Gwiezdnych Wojen. Ciesząc się tą chwilą, spieszymy donieść o kolejnej naszej płytowej premierze, kompilacji – "Cine

Delikatnie poprzez wiatr

Delikatnie poprzez wiatr
WIĘCEJ

Delikatnie polecając kompilacje "Ballady i niuanse 2", szczególnie polecamy jedną z jej pięknych piosenek pt. "Delikatnie poprzez wiatr", w wykonaniu eterycznej ...

Ballady i Niuanse 2 już w sklepach

Ballady i Niuanse 2 już w sklepach
WIĘCEJ

Już jest dostępna w sklepach klimatyczna kompilacja pt. "Ballady i niuanse 2". Ballady i niuanse 2” to kolejna część serii z piosenką liryczną w wykonaniu artystów już

Cinema Piano 2

Cinema Piano 2
WIĘCEJ

Kontynuując tematykę muzyki filmowej, polecamy jej kolejną kompilację pt. "Cinema Piano 2". Tym razem na krążku znalazły się fortepianowe tematy z takich filmów jak ...

Koncert Kroke

Koncert Kroke
WIĘCEJ

Festiwal Singera wczoraj dobiegł końca. Również wczoraj miał miejsce szczególny koncert zespołu Kroke, którego aż dwa nagrania znalazły się na naszej ostatniej ..

Kołysanki księżycowe 2

Kołysanki księżycowe 2
WIĘCEJ

Czy są pośród naszych fanów jakieś maluchy? Specjalnie z myślą o nich wydaliśmy drugą część KOŁYSANEK KSIĘŻYCOWYCH, z jak zawsze urokliwą Gosią Kosik.

Melodie dla bobasa

Melodie dla bobasa
WIĘCEJ

Wszystkim rodzicom, którzy lubią nucić swym dzieciom, polecamy jedno z naszych ostatnich wydawnictw płytowych – "Kołysanki dla malu-szka 2". Na płycie znalazł się wybór kołysanek.

Balkan & Jewish Inspirations 3

Balkan & Jewish Inspirations 3
WIĘCEJ

W dniach 22-30 sierpnia odbędzie się festiwal Warszawa Singera. Jednym z elementów towa-rzyszących temu wydarzeniu będzie premiera naszej płyty Balkan & Jewish Inspirations 3. 

< 1 >
X
Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

imię i nazwisko*:

email*:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych   wiecejzgodnie z ustawą (Dz. U. 2002.101.926 z późn. zmianami) z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, oraz oświadczam, że dane osobowe w rozumieniu wyżej wymienionej Ustawy przekazuję dobrowolnie. Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, następuje przez: Magnetic Records Witold Karolak z siedzibą przy ul. Włodarzewskiej 69, 02-384 Warszawa (właściciela i operatora portalu www.magneticrecords.pl) oraz przez podmioty, którym Magnetic Records Witold Karolak może udostępnić opisane powyżej dane celem realizacji procesu wysyłki informacji drogą e-mail. Przyjmuję też do wiadomości, że mam prawo wglądu oraz poprawiania swoich danych. Oświadczam jednocześnie, że zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Magnetic Records, w tym też celu przekazuję swój adres poczty elektronicznej. W razie braku zgody na przetwarzanie danych osobowych zapisanie się do newslettera nie jest możliwe.
Content